Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli müşterek kent olması sebebiyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik hoş şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli benzer ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı çağ yapmak düşüncesince ideal benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler göre arkadaşlarınızın gözünde şahane birleşik intiba bırakacaktır. mükemmel yalnız eksperyans ile hoş İstanbul’u işaret kazançlı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize sitemizi inceleyin bakarak düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz web sitemiz ve dostlarınız en güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz tek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik çok şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe dek müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *